Age of Empires: Castle Siege

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 161 MB
  • Version 1.24.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Ortaçağ'ın en güçlü imparatorluğu olmak için Age of Empires: Castle Siege oyununa sahip olmalısınız.

Ortaçağ'ın en güçlü imparatorluğu olmak için Age of Empires: Castle Siege oyununa sahip olmalısınız. 

Mobil cihazınız ile zamanda yolculuk yapmaya hazır olun. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirip büyük bir keyifle oynayacağınız Age of Empires: Castle Siege strateji oyununda büyük bir imparatorluğun yönetimini üstleniyorsunuz.

Çeşitli stratejik savaşlar, düşmanlar, hırslar ve dahası Age of Empires: Castle Siege oyununda sizleri bekliyor. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en kaliteli ve içerik bakımdan da oldukça zengin olduğunu düşündüğüm Age of Empires: Castle Siege oyunu sizleri hiç bilmediğiniz bir dünyanın içerisine dahil ediyor.

Britanyalılar, Cermenler ve Kiev Rus'u da içeren birkaç medeniyetten birini seçerek maceraya atılıyorsunuz. Kendinizi çarpıtıcılardan korumak için kalenizi yükseltin, duvarlarınızı güçlendirin ve savunma birliklerini görevin başına koyun. Kaleniz ne kadar güçlü olursa direnciniz de o kadar güçlü olacaktır. Ardından, diğer şehirlere baskın yapmak için bir ordu hazırlayın ve rakiplerinizin savunmasını çökertmek için savaşta onlar yenmenin tadını çıkartın. 

Daha Fazla Göster
Age of Empires: Castle Siege indir